TEREMBÉRLET

Jól felszerelt, modern tantermet keresel?

Vállalkozóként szeretnél tantermet bérelni? Olyan termet keresel, ami kényelmes, kellemes, modern és jól felszerelt? Fontos szempont a jó megközelíthetőség is?

A legjobb helyen jársz!

A Gourmand Iskola tantermeit hétköznap délutánonként és hétvégente is kibérelheted!

• Kiválóan felszerelt tantermeink jelentősen megkönnyítik a munkád.
  • Iskolánk autóval és tömegközlekedéssel egyaránt könnyen megközelíthető, és a parkolás ingyenes.
  • Tágas, világos termeinkben öröm tanítani (és tanulni is).

Mennyibe kerül a tanterembérlés?

A termek bérleti díja 2-3000 Ft/óra (annak függvényében, hogy melyiket választod). Informatika termeinket 3500-5000 Ft közötti áron veheted bérbe.

Kinek ajánljuk termeinket?

Neked, ha…

• Fontos Számodra a korszerű felszereltség, a jó megközelíthetőség, a barátságos légkör és a kényelem.
  • Kisebb, vagy nagyobb csoportoknak tartasz tanórát, vagy egyéb foglalkozást akár rendszeresen, akár alkalmanként.
  • Csak azt az időt szeretnéd kifizetni, amikor valóban használod a termet.

·

Gyere, és nézd meg termeinket! Keress bennünket bizalommal, és egy előre egyeztetett időpontban végigvezetünk a termeken, hogy a Számodra (és a tanulóid számára) legideálisabb termet választhasd!

Vedd fel velünk a kapcsolatot most!

E-mail: info@gourmand-iskola.hu

Tel: 06-30-971-4858