Felvételi tájékoztatás 2020

Előzetes felvételi jegyzék

Kedves Szülők!
Kedves Felvételizők!

Az alábbi bejegyzésben tagozatkódonként megtekinthető és letölthető az iskolánkba jelentkezett tanulók előzetes felvételi jegyzéke. A felvételiző az oktatási azonosító vagy a jelentkezésekor megadott jelige szerint keresheti meg adott tanulmányi területen magát. Aki megtalálja az oktatási azonosítóját vagy jeligéjét a feltett listáinkon, azok felvételt nyertek az iskolánkba.

Amennyiben a felvételt nyert tanuló új tanulmányi területre szeretne jelentkezni iskolánkon belül március 19-én és március 20-án teheti meg az általános iskolájukban, a tanulói adatlapot módosítva. A felvételt nyert tanulónak lehetősége van az iskolán belül új tanulmányi területet választania, ez esetben kérjük jelezzék a következő e-mail címen: info@gourmand-iskola.hu