Diétás szakács (iskolarendszerű felnőttoktatás, esti)

Esti államilag finanszírozott felnőttoktatás

Diétás szakács

OKJ SZÁM: 35 811 03

Iskolarendszerű képzési idő: 0,5 év, ingyenes

Legyél elismert diétás szakács!

Érdekel a gasztronómia? Te is úgy gondolod, hogy egy-egy étel összeállítása tekinthető művészi alkotásnak? Érdekel a konyhaművészet, és mindig is a vendéglátóiparban akartál dolgozni?

Akkor itt a helyed a Gourmand Iskola esti diétás szakács OKJ-s képzésén. A diétás szakács képzés, a kétéves szakács képzéssel ellenben, fél éves időtartamú. Jelentkezhetsz az ingyenes képzésre, amennyiben még nem rendelkezel két OKJ-s bizonyítvánnyal, de már van érettségid.

JELENTKEZEM

Tudtad, hogy a munkaerőpiacon a diétás szakács hiányszakmának számít? Tudtad, hogy ma Magyarországon milyen sok étterembe keresnek igazán jól képzett szakácsokat?  Szeretnél egy jóhangulatú iskolában tanulni, ahol nem csak a gyakorlati és technikai tudást szerezheted meg, de olyan szakmai tudáshoz is hozzájuthatsz, amely más képzéseken nem szerezhető meg ilyen magas szinten?

A Gourmand Iskola szakács képzésén, lehetőséged nyílik elmerülni a szakács szakma valódi mélységeiben. A diétás szakács képzés, mely még egy plusz képzési lehetőséget kínál a szakács szakmában, kifejezetten, a  fekvőbeteg ellátást biztosító, a nevelési-oktatási , a szociális alapszolgáltatásokat és a szakosított ellátást végző , illetve a gyermekjóléti alap- és  szakellátást biztosító intézményeket, a turizmus és a vendéglátás (gyógyszállók, wellness és fitnesz szolgáltatások), valamint a speciális igényű táplálkozás területét (sport) – a dietetikus által összeállított étrendet készíti el. Érdekel az egészséges életmód? Szeretnéd megajándékozni az embereket azzal, hogy diétás ételeket készítesz, melyekkel közelebb hozod a világot is az egészséges életmódhoz? Abban biztos lehetsz, hogy ezen a területen soha nem lesz gondod a munkapiacon való elhelyezkedéssel mert szakácsokat egyfolytában keresnek, a diétás ételek készítésének területén pedig főleg számtalan lehetőség akad!

JELENTKEZEM

A Gourmand Iskolában a fél éves ingyenes esti tagozatos felnőttképzést biztosítunk, mely képzés elvégzése után, szakmai oklevelet kapsz arról, hogy diétás szakács vagy, és amelyben professzionális tudást és technikát sajátítottál el. Az sem mellékes, hogy mivel a képzés esti tagozaton végezhető, mellette akár vállalhatsz állást is. Képzésünkön szuper tanároktól és szakács mesterektől tanulhatod a szakma fortélyait, és egy kedves, jó hangulat csapat részévé válhatsz, amelyben garantáltan jól érezheted magad miközben egy olyan szakmát tanulhatsz ki, amely egy életen át tartó megélhetést biztosít neked. Így tehát, ha valaha arról álmodtál, hogy szakács leszel, itt a helyed nálunk! Ne habozz hát, légy te a Gourmand Iskolában végzett következő szakács!

JELENTKEZEM

A szakképesítéssel leggyakrabban betölthető foglalkozások, munkakörök:

Feor száma Feor megnevezése Betölthető munkakörök

• Szakmacsoport: Vendéglátás-turisztika
  • Ágazati besorolás: Vendéglátóipar
  • Megszerezhető képesítés: Szakképesítés
  • Iskolai vagy szakmai előképzettség: 34 811 04 Szakács, (A diétás szakács képzés megkezdésének feltétele során előírt iskolai előképzettség az alábbi azonosító számú szakács végzettség esetén vehető figyelembe: 33 78 26 02 Szakács, 33 811 03 0000 0000 Szakács, 33 811 03 1000 0000 Szakács. Elfogadhatóak még a fentiekkel egyenértékű jogelőd szakképesítések is.)
  • Bemeneti kompetencia: -
  • Egészségügyi alkalmassági vizsgálat: szükséges
  • Pályaalkalmassági vizsgálat: szükséges
  • Képzés munkarendje: Esti