Szakmai képzés érettségizetteknek

Iskolánk ingyenes szakmai (pincér, szakács, cukrász) képzést indít azon diákok részére akik rendelkeznek érettségi bizonyítvánnyal, de nincs még szakmai végzetségük és nem töltötték be a 25. életévüket.

Képzéseink 2 éves nappali oktatásban zajlanak.

Jelentkezni ingyenesen 2018. augusztus 17-ig lehet.

Utána egyszeri regisztrációs díj (26.000Ft) megfizetése kötelező!

A képzés iskolarendszerű nappali jellegű. A juttatások a megszokott feltételek alapján igényelhetőek. Az oktatás során a hangsúly teljes egészében a szakmára helyeződik, azaz az elméleti alapozásra és a gyakorlati tudás megszerzésén keresztül a kreatív készségek kibontakoztatására.

A tananyag könnyebb elsajátíthatósága érdekében diákjaink olyan gyakorlati helyekre kerülhetnek, ahol megfelelő készség és hozzáállás esetén megalapozhatják szakmai karrierjüket. Ezekben a topkategóriás éttermekben és hotelekben gyakornokoskodva módjuk nyílik a legfontosabb feladatuk megvalósítására, arra, hogy az óriási mennyiségű lexikális ismeretet a szemük előtt ínycsiklandozó, kívánatos fogásokká, desszert költeményekké varázsló, illetve ezek ízléses, elegáns tálalásának fortélyait közszemlére bocsájtó mesterek tudását elleshessék.

Ezen az úton válhatnak a leendő diákok maguk is majdani mesterekké.

A beiratkozáshoz szükséges:

• érettségi bizonyítvány;